fbpx
0%

Alert / 19.09

Przywrócić praworządność – idę na wybory!

Pamiętacie może rozmowę Jakuba Kocjana z Akcji w TVN24 z przewodniczącą neoKRS Dagmarą Pawełczyk-Woicką? Ta koleżanka Zbigniewa Ziobry ze szkoły publicznie zaprosiła go na konferencję w Łazienkach Królewskich o praworządności jako dowód otwartości na dialog. Jakub zrobił test i przyszedł na miejsce konferencji!

Jakub Kocjan w TVN24. Zrzut ekranu z TVN24.

Tymczasem pracownicy neoKRS obawiając się, że Jakub Kocjan zada niewłaściwe pytanie, ze spuszczonymi oczami zaczęli tłumaczyć po konsultacjach z przewodniczącą nielegalnego organu, że akurat zabrakło dla niego krzesła i nie da się go dostawić, a jego nazwisko jakimś przypadkiem musiało wypaść z listy zaproszonych…

A szkoda, bo Jakub chętnie zobaczyłby ten cyrk neoKRS. Dla przykładu, wykład inauguracyjny prowadził pan znany z tego, że w SN „powstrzymywał się od wszystkich czynności służbowych poza jedną: poborem wynagrodzenia” i zachwalał aktualność myśli Stalina, wymachując jego zdjęciem… 

Na wydarzeniu „apolitycznej” neoKRS znalazło się oczywiście krzesło dla działacza PiS Oskara Szafarowicza.

Tak dalej być nie może. Idziemy wszyscy na wybory. Nie zgodzimy się na żadne kompromisy z praworządnością! Zobacz krótkie nagranie z wczorajszego wydarzenia i dołącz do deklaracji pójścia na wybory i udostępnij ją wśród znajomych!

PODPISUJĘ DEKLARACJĘ: Głosuję na demokratyczną Polskę w Unii Europejskiej

15 X 23 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Wybierzemy na 4 lata 460 posłów i posłanek, 100 senatorów i senatorek. Zachęć z nami swoich znajomych do udziału w głosowaniu.

15 X 23 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Wybierzemy na 4 lata 460 posłów i posłanek, 100 senatorów i senatorek. Zachęć z nami swoich znajomych do udziału w głosowaniu.

Włącz się w naszą kampanię profrekwencyjną. Razem idziemy na Wybo23!